UR & KLOCKOR / Bordsur / Väckarur 9255130
*
nr 925 5130
Väckarur
Walt Disney, "Bayard Donald, Made in France, höjd: 12, (grav Julafton 1950)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:20:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 15:44:57
1
600 kr
17/11 16:21:53
2
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Väckarur
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5130
Väckarur
Walt Disney, "Bayard Donald, Made in France, höjd: 12, (grav Julafton 1950)
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/11 15:44:57 | 1 | 600 kr |
17/11 16:21:53 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal